slajd 2

Skup i kontraktacja

Jesteśmy firmą  z wieloletnim doświadczeniem w branży rolnej. Oferujemy szeroki wachlarz środków do produkcji rolnej. W tym w szczególności skup płodów rolnych.

Nasza sieć magazynów – łącznie ponad 24 tyś ton pozwala na szybki i wygodny sposób handlu. Każdy z sześciu oddziałów skupowych wyposażony jest w specjalistyczne laboratorium pozwalające na szybką analizę jakości dostarczonego produktu.

Zapewniamy dobrą cenę i pewną płatność.

Oferujemy naszym klientom możliwość podpisania umowy kontraktacji, która pozwala zabezpieczyć zbyt płodów rolnych. Umowa kontraktacji pozwala na uzyskanie kredytu a więc możliwość odebrania materiału siewnego, nawozów i środków ochrony roślin z możliwością rozliczenia po żniwach.

 Dbamy o jakość naszych usług poprzez wdrożenie systemu:

REDcert – System Zrównoważonego Rozwoju Produkcji Biomasy obejmujący całość produkcji biopaliw począwszy od produkcji i dystrybucji surowej biomasy roślinnej przez jej przetwarzanie aż po ostateczne wprowadzenie na rynek produktu gotowego do sprzedaży.

Skierowany do producentów rolnych, nabywców biomasy przeznaczonej do dalszego przetwarzania, dostawców, producentów, dystrybutorów i producentów energii elektrycznej z biomasy.

GMP+ - całościowy moduł mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa pasz podczas całego procesu ich produkcji.  Obejmuje on zarówno producentów rolnych, hodowców zwierząt, producentów pasz oraz jej składników, firmy, które zajmują się transportem oraz magazynowaniem owych produktów, badania laboratoryjne, jak również działające w branży przedsiębiorstwa handlowe i hodowlane.

 

Skupujemy od rolników zboża, rzepak i kukurydzę,
• Program kontraktacji gwarantuje odbiór płodów rolnych z gospodarstwa lub wskazuje miejsca dostawy

Pewna płatność w ciągu 14 dni
Prowadzimy skupy także w sobotę i niedzielę

 

 

skup_i_kontraktacja.jpg