Wartości

Jako organizacja, kładziemy nacisk by podejmowane przez nas działania i rozwój nastawione były na zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by nasze standardy i procesy umożliwiały właściwą reakcję i najlepszą jakościowo obsługę Klientów Dystrybucji Rolnik.

Ostatnie lata rozwoju we wszystkich dziedzinach życia, postęp, zmiany gospodarcze potwierdziły tezę Petera Druckera iż jedyną stałą rzeczą jest zmiana. Z jednej strony może ona budzić w nas niepewność, strach i obawę, z drugiej zaś jest motorem naszych działań, ukazuje nową perspektywę, wnosi tchnienie i pozwala na odkrycie dotąd nieznanych możliwości. Każdy z nas, jest uczestnikiem wielu procesów zmian. Przyjmując rolę obserwatora lub kreatora zmiany - dokonujemy wyboru. Podobnie dzieje się z organizacjami funkcjonującymi w przestrzeni gospodarczej.

Dystrybucja Rolnik w konfrontacji ze współczesnymi wymogami gospodarczo-społecznymi, podejmuje zdecydowane, konstruktywne, szybkie i często radykalne działania. Kreujemy pozytywne zmiany i odkrywamy nowe możliwości. Wyznaczamy jasny cel i koncentrujemy nasze siły by go wspólnie osiągnąć. Razem działamy, tworzymy i zdobywamy. Jesteśmy świadomi znaczenia oraz wartości naszych pracowników - właściwych ludzi, którzy poświęcają fragment własnego życia by stać się uczestnikiem naszego wspólnego sukcesu. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia produktowe, systemowe, zewnętrzne i wewnętrzne oraz projektujemy indywidualne ścieżki rozwoju. Inwestujemy w rozwój, dostarczamy atrakcyjnych wyzwań, inspirujemy i wspieramy.

W Dystrybucji Rolnik cenimy…

właściwych ludzi

Właściwi ludzie w naszej organizacji to Ci, którzy z osobistą uczciwością każdego dnia realizują zadania w powierzonym obszarze. Poszukujemy i współpracujemy z pracownikami, którzy pragną ulepszać jakość wykonywanej przez siebie pracy. Charakteryzuje ich cierpliwość, odpowiedzialność, umiejętność planowania i konsekwencji w realizacji zadań do końca. To ludzie z pasją zarażający innych inspirującą wizją.

komunikację i współpracę

W przeciągu minionych lat nauczyliśmy się jak bardzo istotną rolę we wspólnej pracy oraz dążeniu do założonego celu odgrywa właściwa komunikacja między nami. Kładziemy nacisk na szczerość i wzajemne zaufanie, które jest podstawą naszej współpracy. Nasi pracownicy są częścią zespołu, w którym mogą odkrywać i wykorzystywać własne talenty. Tworzymy miejsce pracy w którym dzielimy się i wciąż na nowo inspirujemy różnorodnymi pomysłami. Cenimy zaangażowanie się we współpracę z innymi członkami zespołu w otwarty, uczciwy i szczery sposób.

zdyscyplinowanie działanie

Wymagamy od siebie nawzajem, chęci przyjmowania odpowiedzialności za prowadzone projekty i ich rezultaty. Postawa naszych pracowników wobec wykonywanej przez siebie pracy, jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu. Ponosimy ryzyko nakładania na naszych pracowników obowiązków, które mają na celu przyspieszenie ich rozwoju, dzięki nim wzbogacamy oraz wzmacniamy kompetencje naszych zespołów. Dążąc razem do celu, ambitnie podnosimy poprzeczkę ponieważ gramy aby wygrać.

kreatywność

Nowoczesne technologie są tylko narzędziem, które dają nam możliwość zwiększenia tempa rozpoczętych już przemian. Nie wystarcza nam to, co mamy. Pragniemy osiągać ekscytujące i nieoczekiwane wyniki. Jesteśmy świadomi tego, iż stan obecny, który zawdzięczamy dotychczasowym działaniom, możemy zmienić tylko poprzez gotowość do poszukiwania nowych, twórczych rozwiązań. Naszym zdaniem motywatorem inspirujących przemian są nasi pracownicy, którzy w sposób kreatywny i przemyślany proponują nowe rozwiązania.

różnorodność i zrozumienie

Każdy z nas ma prawo do błędu i każdy z nas je popełnia. Dla nas liczą się momenty kiedy „wstajemy” i ponownie stawiamy się w gotowości do działania. Te sytuacje uczą nas najmocniej, ulepszają i rozwijają. Poszukujemy „najlepszych”, ponieważ pragniemy stworzyć silne i zróżnicowane zespoły. Doświadczenie zdobywamy każdego dnia, kładziemy nacisk na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników. Chcemy stwarzać wyzwania, zapewniając kompleksowy rozwój kompetencji, kwalifikacji, jednocześnie dbając o równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem osobistym naszych pracowników.

Jeśli podzielasz nasze wartości i pragniesz być częścią naszego odnoszącego sukcesy zespołu - zapoznaj się z aktualnie otwartymi projektami rekrutacyjnymi.

 

Rekrutacja